Akaryakıt

28 yıllık deneyim ve bilgi birikimimizle sizler için enerji sağlıyor, değerlerimizden güç alarak kaliteli ürün ve hizmet sunuyoruz.

Örtaş İnşaat Turizm Ticaret A.Ş, akaryakıt sektörüne katma değer yaratmak, sektörün artan ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli hizmet ve ürünler sunmak amacıyla 1992 yılında Shell ile iş birliğine gitmiştir.

Tesisleşme ve pazarlama faaliyetlerine hız vermiş, belirlenen hedefler ve uygulanan politikalar paralelinde ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırmış ve Kağıthane, Ümraniye, Çakmakbayırı’da olmak üzere 3 adet akaryakıt istasyonunu faaliyete geçirmiştir.

1996-1999 yılları arasında Shell ile gerçekleştirdikleri iş birliğinin bir meyvesi olarak uçak yakıtı satışı yapmış olan Örtaş, 2011’den bu yana kurumsal çözümler sunan Shell TTS (Taşıt Tanıma Sistemi) distribütörlüğünü sürdürmektedir.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi, şirket araçlarınıza monte edilen ünite ile araçlarınızın Türkiye geneline yayılmış TTS hizmeti veren 800’den Shell istasyonlarından otomatik yakıt almasını sağlar. Filo yakıt alımlarında hangi araca, nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt alındığı, km başına harcanan yakıt gibi bilgileri Shell Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde kolayca takip edilir ve detaylı olarak şirketlere rapor edilir. İstasyonda kredi kartı, nakit ödeme, imza, fiş, fatura olmadan, bekleme yapmadan hızlı bir şekilde yakıt ikmali yapılır. Ayda sadece iki fatura ile muhasebe ve idari işlemlerinizin trafiği azalır. Fişlerin düzenlenmesi, sisteme girilmesi, kontrolü ve rapor edilmesi çok daha kolay ve açık bir hale gelir. Bütün ödemeler tek bir noktaya, ayda iki defa kolayca yapılır.

Kağıthane, İstanbul
ShellDereköy, Samsun
ShellTaşıttanıma Akaryakıt
Turpak Yetkili Servisi:
444 5 887
iletisim@ttakaryakit.com