Örtaş Grup

Kalite anlayışımızdan, insana ve çevreye olan saygımızdan ödün vermeden Türkiye için üretiyoruz.

Yönetim Kurulu

Temel ABDİK

Yönetim Kurulu Başkanı

Safa Can ABDİK

Yönetim Kurulu Üyesi

1981 yılında Samsun’da Temel Abdik başkanlığında kurulan Örtaş Grup, kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat, gayrimenkul ve tarım sektöründe müşteri memnuniyeti ile kısa bir sürede hedeflerini gerçekleştirebilmek adına 1986 yılında merkezini İstanbul’a taşıdı.

Örtaş Grup; turizm, tarım ve perakende alanlarında projelerini başarıyla tamamlayarak sektörün lider markalarından biri haline gelmiştir.

Referansları arasında İstanbul’un çeşitli lüks semtlerinde siteler ve apartmanlar, oteller, benzin istasyonları, tarım ürünleri için lisanslı depolar, soğuk hava deposu ve bunun gibi birçok başarılı projeler ile inşaat sektöründe yerini almıştır.

Örtaş Grup, geliştirdiği projeleri ve yatırımları ile değerli arsalar üzerinde, müşterilerin talepleri ve piyasa beklentileri doğrultusunda, gayrimenkul projeleri üretmeye devam etmektedir.

Hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

Amacımız meslekte ilkleri başarmaktır.

Şirketimizin ana ilkeleri, önce insan, kalite, sonra müşteri memnuniyeti, en son kazançtır. Her mutlu müşteri bizim için en büyük sermayedir.

Tanıtım Videomuz

Biz Örtaş Grup olarak 1981 yılından bu yana çalışma arkadaşlarım ve ailem ile birlikte çıktığım bu yolda ülkemizin gelişmişliğinin bir göstergesi olan yaşam kalitesini yükseltmek uğruna her türlü özveriyi göstermeyi, gelecek nesillere örnek olacak, konforlu yapıları inşa etmeyi, ülkemizin altın topraklarında yetiştirilen mahsulleri en doğru koşulda saklamayı, otel tesislerimizde konaklayan misafirlerimizin huzurlu bir ortamda istirahat etmelerini sağlayacak tüm hizmetleri sunmayı, müşteri memnuniyetine azami derecede özen göstermeyi kendimize ilke edindik.

Bu zamana kadar birçok başarılı projenin altına imzamızı atmamıza rağmen her zaman beklentilerin çok daha ötesinde iyinin daha da iyisini yapmaya çalıştık ve çalışacağız. Sektörüne liderlik eden bir firma olma unvanımızı koruyacağız.

Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amacıyla çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak en iyi olma ilkesini benimseyerek hizmetlerimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çabalıyoruz.

Yetenekli dostlarımız ve alanında uzman kadromuz ile ülkemize değer katmaya, hayatlarınıza dokunmaya ve sizlere kusursuz hizmet vermeye devam edeceğiz…

Sevgi ve saygılarımla,

TEMEL ABDİK
Yönetim Kurulu Başkanı


Misyonumuz:

Gelecek nesillere övülecek eserler bırakmak,

Dünya standartlarında global bir şirket olmak,

Teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olmak,

Yurt içi ve yurt dışı konumlarda modern yaşam alanları kurmak,

Topluma komşuluk değerlerini hissettirecek “Yaşam tarzını” aşılamak.

Vizyonumuz:

Dürüst, güvenilir, verdiği sözden bir fazlasını yerine getirmek,

Kaliteli yaşam merkezleri üretmek,

Çağdaş yaşam kültürüne sahip olan kişileri bir araya toplamak,

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,

Geleneksel değerleri koruyarak sektöründe önder olmak,

Teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi çözümlerle kaliteyi ve konforu arttırmak,

Yaşatılan öz değerlerden ödün vermeden, ekip ruhu olan ve vizyon sahibi çalışanlardan oluşmak,

Çevre bilinci geliştirmek.

Örtaş Grup odaklandığı tüm iş kollarında imza attığı projeleriyle başarılı bir grafik çizmekte, istikrarlı büyüme hedefi doğrultusunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Belirlemiş olduğu hedeflere ulaşmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Örtaş Grup, bir yandan da toplum için yarattığı değerleri geliştirmek için çalışmaktadır.

Örtaş Grup’un sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinci, kurumsal kültürünün temel taşlarından biridir. Faaliyet gösterdiği tüm iş alanlarında ve tüm coğrafyalarda bu sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir.

Memleketine ve topraklarına bağlı Temel ABDİK, sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlamak amacı ile yatırımlarına devam etmektedir. Bu duyarlılığı ile toplumda farkındalık yaratıp istihdam sağlamaya katkı amacıyla Hasdikoz Abdik Otel, İBB Zübeyde Hanım Tiyatro Salonu’nu hayata geçirmiştir. Aynı zamanda annesi Saadet ABDİK adına Küçükçekmece de cami yaptırarak toplumsal değerlerin yerleşmesindeki aile bağlılığının önemini gelecek nesillere aktarmıştır.

Eğitim ve çevreye yaptığı yatırımlarla daha iyi bir toplum, daha iyi bir gelecek ve daha iyi yaşam alanları yaratmayı hedeflemektedir.

Bu düşüncelerle yola çıkan Örtaş Grup çevresel ve toplumsal bilincin gelişmesi ve yerleşmesi için çalışmak, kültürel hayatın ve eğitim altyapısının güçlendirilmesi, için her türlü maddi ve manevi desteği sağlamak, kuruluşundan buyana Örtaş Grup’un kurumsal sosyal sorumluluk anlayışının temel değerlerini oluşturmaktadır.

Küçükçekmece, İstanbul
Saadet Abdik Cami
Of, Trabzon
Abdik Otel
İBB Zübeyde Hanım
Tiyatro Salonu