Yenipazar, Yozgat
Lisanslı TMO Deposu

Yozgat - Yenipazar mevkiinde bulunan 52.000 ton depolama kapasitesine sahip ve çiftçisine modern ve teknolojik çözümler sunan tesisimizde tarım ürünleri ısı, su ve nem yalıtımı yapılmış, otomatik havalandırma ve ilaçlama gibi özelliklere mevcut silolarda güvenle muhafaza edilmektedir.

Ülkemizde lisanslı depoculuk faaliyetlerini, 5300 sayılı Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Kanunu ve bu Kanun hükümleri doğrultusunda yürürlüğe konulmuş Yönetmelikler düzenlemektedir. Örtaş, 52.000 ton kapasiteli Lisanslı Depoculuk Hizmetini Yozgat - Yenipazar’da başarıyla sürdürmektedir.

Lisanslı depoculuk sistemi ile ürün ticareti ile uğraşan tacir ve sanayicilerimizce, kalitesi bilimsel kriterlere göre belirlenmiş ve fiyat istikrarı sağlanmış ürünlerin kolayca temini, standardı belirlenmiş ürün ve lisanslı depo sistemiyle tarım ürünlerinde vadeli işlem ve opsiyon piyasalarına geçilmesi ve ülkemizin yakınında bulunduğu Orta Doğu, Balkanlar, Türkî Cumhuriyetler ve Asya coğrafyasındaki tarım ürünleri ticaretinde de önemli rol üstlenmesi ve pay sahibi olunması, hedeflenmiştir.Diğer Projelerimiz

Ataköy Otel


Gümüş Otel


Kiptaş Sefaköy Konutları