Kiptaş Sefaköy Konutları

Sefaköy’de yepyeni bir yaşamın temelleri Örtaş ile atıldı.

63 Bin Metrekare alan üzerine güncel deprem ve yangın yönetmeliklerine uygun şekilde hayata geçirilen Sefaköy Evleri ile plansız yapılaşma nedeniyle oluşan görüntü kirliliğinin yerini bol yeşil alanı ve sosyal donatı alanları olan çevre düzenlemesi yapılmış modern bir yaşam merkezi alıyor.

103 metrekare, 129 metrekare, 162 metrekare ve 188 metrekare olmak üzere dört farklı tipte daire her gelir grubu düşünülerek çeşitlendirilen Sefaköy Evleri’nde 29 blokta 860 daire bulunuyor. Radye temel üzerine tünel kalıp sistemi ile inşa edilen konutlarda, dış cephe ısı izolasyonu, Intercom Tv uydu tesisatı ve kapalı otopark bulunuyor.

Kişi başına 15 metrekare yeşil alanı, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, alışveriş merkezi, ticaret merkezi, fitness center’ı, saunası, spor sahaları, özel güvenliği, kolay ulaşımı ile Sefaköy Evleri, keyifli bir yaşam için tüm ayrıntıları bünyesinde barındırıyor.

Site içerisinde yer alan Mehmet Akif İlköğretim Okulu 8 laboratuvar, 3 ana sınıfı, 53 sınıf ve 1 çok amaçlı salonu ile sağlıklı bir eğitimin tüm olanaklarını sunuyor.Diğer Projelerimiz

Ataköy Otel


Gümüş Otel


Kiptaş Sefaköy Konutları