Triple Flats

Çağdaş ve estetik çizgisiyle, İstanbul’un gözde projelerinden Triple Flats; ev, iş ve sosyal yaşamı bir arada sunarak İstanbul’un mimarisine yeni bir soluk kazandırıyor.

Küçükçekmece, İstanbul’un batısında kendisine ismini vermiş olan Küçükçekmece Gölünün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. İstanbul’un bu özel semtinde 45.66 m2 alan üzerine tüm detaylar düşünülerek 4 blok halinde inşa edilen Triple Flats hem yaşam hem de iş merkezi olarak tercih edilecektir. Triple Flats, konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için her detayın düşünüldüğü 430 adet 1+1 daire tipi, 180 adet 2+1 daire tipi, 16 adet 3+1 daire tipi ile toplam 626 daireye ev sahipliği yapmaktadır.

İşlek caddelere cephe dükkânlar ve residance tipi daireleri barındıran Triple Flats, bölgeye yeni fırsatlar sunmaktadır. Projemizde çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak 1500 kişi kapasiteli konferans salonu da mevcuttur.

Küçükçekmece’nin en gözde alışveriş ve yaşam merkezi olacak olan Triple Flats, birey odaklı yaklaşımı ile kaliteli, huzurlu ve konforlu bir ortamda yaşama imkânını misafirlerine sunuyor.Diğer Projelerimiz

Ataköy Otel


Gümüş Otel


Kiptaş Sefaköy Konutları