Abdik Otel
Of, Trabzon

Memleketine ve topraklarına bağlı olan Örtaş Grup tarafından bu duyarlılığı ile toplumda farkındalık yaratıp istihdam sağlamaya katkı amacıyla hayata getirilen Hasdikoz Abdik Otel Trabzon’un Of ilçesine bağlı Serince köyünde hizmet vermektedir. Karadeniz’in doğal güzellikleri içinde tatil yapmanın keyfini Hasdikoz Abdik Otel’de yaşayacaksınız. Butik otel mimarisi ve konforunuz için düşünülmüş ayrıntılarıyla, anında karşılık bulabileceğiniz hizmet anlayışıyla unutamayacağınız bir tatil mekânı olan Hasdikoz Abdik Otel, Trabzon havalimanına 40 km Of şehir merkezine 5 km, Uzungöl’e 35 km, Rize’ye 30 km mesafededir.

4’ü süit 25 odamız ile doğa ve deniz manzarası eşliğinde, serin Karadeniz gecelerinde huzurla istirahat edebilirsiniz. Otelimiz içerisinde günün yorgunluğunu atmanızda size yardımcı olabilecek Sauna ve Hamamımız mevcuttur. Hasdikoz Abdik Otel’imizde toplantı salonu, çok amaçlı salon, restaurant, mini bar, Karadeniz’in doğası ve denizi karşısında çayınızı yudumlayabileceğiniz açık kafeteryamız bulunmaktadır.

Eşsiz deniz manzarası ve Karadeniz’in muazzam doğasıyla Hasdikoz Abdik Otel’de sizleri unutulmaz bir tatil bekliyor.Diğer Projelerimiz

Ataköy Otel


Gümüş Otel


Kiptaş Sefaköy Konutları